تاریخ درج : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
برنامه های چهار سال آینده سازمان مدیریت پسماند مورد بررسی قرار گرفت
برنامه های چهار سال آینده سازمان مدیریت پسماند مورد بررسی قرار گرفت
برنامه های چهار سال آینده سازمان مدیریت پسماند با حضور رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز و رئیس و مدیران واحدهای مختلف سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز بررسی شد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از این جلسه به عنوان همفکری برای تعیین مسیر و ریل گذاری فعالیت های آینده در حوزه پسماند نام برد و بیان کرد با همفکری کارشناسان مدیران و نظرخواهی از شهروندان می توان در ترسیم مسیر مناسب اقدام نمود
مسعود زارعی در ادامه اظهار داشت بایست انتظارات شهروندان و نظر کارشناسان و مردم دریافت و مورد بررسی قرار گیرد تا برای ارتقاء سطح رضایت و سلامت محیط زیست که همان هدف سازمان می باشد برنامه ها و راهکارهای مناسب  و عملیاتی برای اجرا بکارگیری شود.
وی افزود تحلیل وضع موجود و نقطه مطلوب باعث روشن شدن مسیر کار خواهد شد و کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا  در این راستا اقدام ونظارت خود را انجام خواهد داد.
مسعود زارعی در ادامه افزود برنامه ریزی چهار ساله برای حرکت و رسیدن به نقطه مطلوب بایست انجام شود و نقطه مطلوب همان رضایت حداکثری مردم می باشد و بایست تلاش مضاعف برای رضایت شهروندان صورت پذیرد.
در ادامه این جلسه رئیس سازمان مدیریت پسماند ضمن اشاره به چارت سازمانی و کارشناسان و مدیران ، موفقیت های سازمان را حاصل  تخصص  نیروها، انجام کار علمی و بررسی نیازها و خواسته های شهروندان برشمرد.
خوشبخت با اشاره به اینکه شهروندان ناظران اصلی فعالیت های سازمان می باشند وجود سامانه های پیگیری و رصد درخواستهای شهروندان را اقدامی در جهت افزایش سطح رضایت شهروندان دانست و گفت برای پیگیری درخواستهای مردمی زمان کمتر از 24 ساعت مورد مطلوب این سازمان می باشد.
در ادامه معاونین و مدیران واحدهای مختلف سازمان اقدامات، برنامه ها و چالشهای پیش رو را بیان نمودند.
پس از بیان نظرات توسط معاونین و مدیران، رئیس سازمان مدیریت پسماند ضمن اشاره به تولید بسیار زیاد پسماندهای عمرانی و ساختمانی تکمیل ظرفیت سایت دفع این پسماندها و عدم تعیین تکلیف سایتهای پیشنهادی آینده  را یکی از چالشهای اصلی شهرداری  بیان کردند.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۶۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۲۸۸۳۱ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد