تاریخ درج : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰
مراسم تودیع و معارفه مسئول امور بازرسی،نظارت و رسیدگی به شکایات سازمان مدیریت پسماند برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مسئول امور بازرسی،نظارت و رسیدگی به شکایات سازمان مدیریت پسماند برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مسئول امور بازرسی،نظارت و رسیدگی به شکایات سازمان مدیریت پسماند با حضور مدیران اداره کل بازرسی در دفتر رئیس سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.
در این جلسه نمایندگان اداره کل بازرسی و معاونین سازمان مدیریت پسماند حضور داشتند .خوشبخت رئیس سازمان مدیریت پسماند بازرسی را سپر محافظتی مجموعه شهرداری دانست و گفت گستردگی فعالیتها و تعداد نیروها در مجموعه سازمان مدیریت پسماند و شرکت های خدماتی وجود بازرسی قوی و کارآمد را در کنار خود می طلبد که به لطف خدا تاکنون این امر محقق شده است.
خوشبخت افزود :همفکری و مشورت با بازرسی می تواند راهگشای مشکلات احتمالی باشد و این سازمان با تمام توان همکار و همراه بازرسی در خدمت رسانی به شهروندان فهیم شیرازی می باشد .
در پایان خوشبخت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای کشاورز دوست و عرض خیر مقدم به اقای موسوی برای آنها در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمودند. شایان ذکر است سید سعید موسوی به سمت امور بازرسی،نظارت و رسیدگی به شکایات در سازمان مدیریت پسماند جایگزین بهرام کشاورز دوست که به سمت مسئول امور بازرسی،نظارت ورسیدگی به شکایات معاونت حمل ونقل و ترافیک منصوب شده است گردید.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۱۰۸۸۹ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد