تاریخ درج : سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز عنوان کرد:
برنامه های آموزشی ، فرهنگی سازمان مدیریت پسماند به مناسبت هفته کودک انجام شد
خوشبخت گفت : روز جهانی و هفته ملی کودک که امسال با شعار (( حال خوش کودکی ، رنگ خوش زندگی )) برگزار می شود فرصتی ارزشمند است که به خواسته های کودکان توجه بیشتری شود و برای سلامتی ، رشد و پیشرفت کودکان برنامه ریزی انجام شود ، کودکان مهم ترین سرمایه جامعه محسوب می شوند ، توجه و آموزش به کودکان موجب تقویت خلاقیت ، تعهد و مسئولیت پذیری آنان می شود.
وی ادامه داد : همزمان با آغاز هفته ملی کودک سازمان مدیریت پسماند اقداماتی از قبیل اجرای آموزش اصولی مدیریت پسماند و تفکیک از مبداء پسماند ها و اجرای نمایش عروسکی با موضوعات کاهش تولید پسماند ، نظافت شهر و احترام به پاکبان در مهدکودک ها و مدارس ، آموزش حضوری در مدارس با ابزارهای کمک آموزشی و اهدای جوائز و نقاشی کودکان با موضوعات مشارکت شهروندان در مدیریت پسماند شهری و اهدای جوایز به مشارکت کنندگان نمود.
وی اظهار داشت : با ایجاد مهارت های لازم و فراگیری مهارت ها در کودکان که می توان آن ها را به عنوان سفیران پاکیزگی در خانه و محله آموزش داده شود . سازمان مدیریت پسماند آموزش و فرهنگسازی به کودکان را یکی از فعالیت های حائز اهمیت خود دانسته است و ابزارهای آموزشی متناسب با این قشر طراحی شده است .
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز یکی از مهمترین فضای آموزشی و فرهنگی بدون تردید مدارس می باشد که این سازمان مانند سال های قبل برنامه ریزی های مدون برای بالا بردن دانش ،مهارت و نگرش دانش آموزان در حوزه مدیریت پسماند را در سال جدید تحصیلی دنبال می کند .

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۸۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۲۵۶۶۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد