تاریخ درج : شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱
به مناسبت روز جهانی عصای سفید صورت پذیرفت:
تقدیر از روشندلان نابینا سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی عصای سفید ، روز گرامیداشت روشندلان از خدمات ارزنده و تلاش های سازنده آقایان جمشید کاویانی و سعید کاویانی روشندل شاغل در مرکز پیام سازمان تقدیر به عمل آمد.
خوشبخت در این مراسم ضمن گرامیداشت 23 مهرماه روز عصای سفید عنوان کرد: تلاش ها و دقت نظر همکاران روشندل که در مرکز پیام سازمان ، نسبت به انتقال به موقع درخواست ها و مشکلات مردمی به همکاران ناظر در مناطق 11 گانه جهت رفع هر چه سریعتر آنان که موجب جلب رضایت شهروندان شده است، از اقدامات شایسته و بسیار مهمی است که توسط همکاران روشندل سازمان به خوبی انجام می گردد.
وی افزود : عصای سفید چون پرچمی است که به نشان استقلال در دست روشندلان به حرکت در می آید و آینه ای است که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تامل و تفکر دیگران می گذارد .
خوشبخت اضافه کرد روشندلانی که در جامعه ما در شغل های مختلف به ایفای نقش می پردازند ، الگوی تلاش و از خود گذشتگی هستند چرا که ثابت کر ده اند عدم توانایی در بینایی نمی تواند برای آن ها محدودیت محسوب شود .
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز این مراسم با حضور رئیس سازمان و پناهیان معاون اجرایی سازمان در محل مرکز پیام سازمان برگزار و از این روشندلان تقدیر شد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۹۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۲۵۶۸۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد