تاریخ درج : شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱
با حضور یاوران شورای اسلامی محلات منطقه تاریخی فرهنگی صورت گرفت :
تودیع و معارفه ناظر مدیریت پسماند در منطقه ۸ شهرداری شیراز
خوشبخت در ابتدای جلسه از حضور گرم یاوران شورای محلات درمنطقه تاریخی فرهنگی به عنوان همراهان همیشگی سازمان مدیریت پسماند تشکر و قدردانی نمود .
وی اظهار داشت: در حوزه های اجرایی و نظارت بصورت مستمر و در زمانهای مشخص شده جابجایی در مناطق 11 گانه صورت می پذیرد و هر زمان جابجایی در منطقه تاریخی فرهنگی انجام می شود صمیمیت و همکاری در این منطقه با یاوران شورا سبب می شود که هم روند برنامه های اجرایی بهتر صورت پذیرد و هم اینکه رضایت شهروندان افزایش یابد . آقای گندمکار ناظرمنطقه در مدت زمان حضور توانسته است خواسته های شهروندان منطقه تاریخی فرهنگی را برآورده کند و پیوند بین شهرداری و شهروندان را محکم تر نماید.
وی ادامه داد: همواره برنامه مختلف اجرایی از جمله بلوک بندی و ناحیه بندی های تنظیف و جمع آوری پسماند ،آموزش و فرهنگ سازی با همیاری و همکاری یاوران شورا صورت پذیرفته که خوشبختانه سبب شده موفقیت های چشمگیری حاصل شود و این نمونه به عنوان الگو موفق در مدیریت خدمات شهری در حوزه مدیریت پسماند است.
خوشبخت در پایان از یاوران شورا منطقه تاریخی فرهنگی دعوت نمود به عنوان اولین گروه از اقدامات سازمان به خصوص در حوزه پردازش و دفع مهندسی بهداشتی پسماند بازدید نمایند.
در ادامه یاوران شورا ضمن قدردانی از رئیس سازمان و معاونت اجرایی و همچنین دقت نظر، و هماهنگی و تعامل ناظر با کمیته مرکزی و یاوران شورای اسلامی محلات، در خصوص بعضی موارد که سبب ارتقاء مباحث فرهنگی و روند اجرایی برنامه های مدیریت پسماند می شود تبادل نظر کردند.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در این مراسم از زحمات آقای گندمکار در زمان نظارت مدیریت پسماند در منطقه تاریخی فرهنگی توسط یاوران شورای محلات و بازاریان تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است در این مراسم آقای شهرام کشکولی به عنوان ناظر جدید منطقه تاریخی فرهنگی در حوزه مدیریت پسماند معرفی گردید.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۰۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۲۵۶۸۴ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد