تاریخ درج : سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱
خوشبخت خبر داد:
آمادگی کارکنان و پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در بارندگی های پیش رو
رئیس سازمان مدیریت پسماند در پی اعلام بارندگی های پاییزی و آماده باش شهرداری شیراز در خدمت رسانی به شهروندان شیراز این سازمان جهت مقابله با آبگرفتگی های احتمالی در سطح شهر و اعلام آماده باش به نیروهای تحت امر خود، آمادگی نیروهای سازمان را جهت خدمت رسانی به شهروندان برنامه ریزی های لازم انجام شده است.
خوشبخت اظهار داشت: علاوه بر تجهیز پاکبانان به لباس گرم ، چترهای ثابت و ابزارها برای مقابله با آبگرفتگی ، پاکسازی مسیرها و مسیل ها ،جداول و کانال های روباز به صورت ویژه انجام شده است و در همین راستا پاکسازی رودخانه خشک از سرشاخه و لاستیک ها به صورت ویژه انجام شده است.
وی افزود: این سازمان با بیش از 1500 پاکبان به صورت شبانه روزی آمادگی ارائه خدمت هنگام بارش رحمت الهی را شهروندان دارد و نظافت و جمع آوری پسماند از درب منازل و سطح شهر به صورت مستمر انجام خواهد شد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز : خوشبخت در پایان از شهروندان فهیم شیرازی تقاضا نمود ضمن رعایت برنامه زمانبندی جمع آوری پسماند از گذاشتن کیسه های پسماند در کنار جداول و کانال ها به ویژه در روزهای بارندگی اجتناب نمایند و پاکبانان شهر شیراز را در این امر یاری نمایند.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۸۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۲۵۶۶۷ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد