تاریخ درج : شنبه ۳ دی ۱۴۰۱
با حضور رئیس کمیته مرکزی یاوران شورا، رئیس سازمان مدیریت پسماند و رابطین شورای محله ها در مناطق ۱۱ گانه شیراز رقم خورد:
نشست هم اندیشی برای بهبود خدمات مدیریت پسماند در راستای طرح پیوند
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در این نشست تخصصی تذروی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و رئیس کمیته مرکزی یاوران شورا با اشاره به اثرات مثبت حضور فعال یاوران شورا در کنار مدیران شهرداری گفت: طرح شهردار شیراز تحت عنوان "طرح پیوند" ایده خوبی است که در صورت پیگیری تمام سازمان ها و اجرای مناسب می تواند منشأ بهبود خدمات گردد.
 وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند یک سازمان پیشرو در ارائه خدمات بوده و همواره ارتباط خوبی با یاوران شورا ها داشته و این موضوع در مناطق 11 گانه مشهود است. تذروی افزود: با توجه به استقبال یاوران پیشنهاد می شود این جلسات با حضور رییس سازمان مدیریت پسماند و بصورت هر هفته یک منطقه برگزار گردد. وی در پایان خاطر نشان کرد: همه فعالیت های شهرداری در راستای نیاز های شهروندان است و رضایت شهروندان همیشه باید در اولویت قرار گیرد.
در ادامه این جلسه خوشبخت رئیس سازمان مدیریت پسماند ضمن قدردانی در همکاری و اقدام شایسته کمیته مرکزی یاوران شورا به منظور برگزاری این جلسه گفت: ما همواره معتقدیم هر اقدامی انجام دهیم و رضایت شهروندان را نداشته باشد، قطعا برای مجموعه سازمان رضایت بخش نیست.
وی در ادامه افزود: ما سعی داشته ایم با شهروندان ارتباط متقابل داشته باشیم و طرح پیوند برای ما قطعا طرحی تاثیر گذار خواهد بود و امیدواریم بتوانیم در این مسیر گام های موثری برداریم. خوشبخت در ادامه ضمن تشریح فعالیت ها و وظایف سازمان از جایگاه مدیریت مطلوب مدیریت پسماند در کلان شهر شیراز افزود: همکاران ما در تلاش هستند تا ضمن حفظ جایگاه خود، برنامه ریزی لازم برای پیشرفت های بهتر در این مسیر را داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: تعامل دو سویه و مستمر یاوران با سازمان مدیریت پسماند و راهکار های ارتقاء مسیر های ارتباطی و ارتقاء اعتماد فی ما بین سبب خواهد شد بتوانیم سریع تر به اهداف خود برسیم. به همین منظور پیشنهاد می شود ضمن تشکیل جلسات بصورت هر هفته یک منطقه، اتاق فکری با حضور یک نفر نماینده از هر منطقه تشکیل شده و بصورت هفتگی مسائل مختلف مربوط به خدمات گیرندگان حوزه پسماند بررسی و ایده های یاوران هر منطقه در این جلسه بررسی گردد.   
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند در این جلسه نمایندگان مناطق 11 منطقه ضمن قدردانی از زحمات سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند که با قول مساعد مدیران مقرر شد در اسرع وقت نسبت به موارد مطرح شده اقدام مناسب صورت پذیرد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۸۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۰۸۳۲ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد