تاریخ درج : چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱
تهیه بیش از ۲۰۰ کاردستی از مواد دور ریختنی توسط دانش آموزان
تهیه بیش از ۲۰۰ کاردستی از مواد دور ریختنی توسط دانش آموزان
کاهش تولید پسماند در مبدا یکی از مهمترین اهداف زیست محیطی است که استفاده مجدد از مواد دوریختنی از راهکارهای مهم در این زمینه می باشد. یکی از مدارس شیراز با انجام این کار بیش از 200 کاردستی متنوع را تهیه کرد.
خوشبخت مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شیراز گفت : در ادامه همکاری های شایسته آموزش و پرورش و دانش آموزان  مدارس ابتدایی در طرح آموزشی مدیریت پسماند ، از دانش آموزان مدارس حضرت مسلم از ناحیه دو آموزش و پرورش قدردانی شد.
وی اظهار داشت: دانش آموزان دبستان حضرت مسلم بیش از 200 کاردستی زیبا از مواد دور ریختنی تهیه کرده که پاسخ شایسته ای به آموزش چهره به چهره مدیریت پسماندی در این مدرسه در هفته های گذشته بوده است .
وی ادامه داد :با توجه به مشارکت بسیار خوب دانش آموزان این مدرسه در برنامه های مدیریت پسماند ، با حضور کارشناس مسئول بهداشت نواحی دو آموزش و پرورش به 40 کاردستی برتر جوایزی تقدیم و از سازندگان آنها قدردانی شد همچنین  به تمامی 200 دانش آموز شرکت کننده در این طرح هدایایی اهدا گردید .
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری خوشبخت در پایان گفت : امیدواریم با تداوم همکاری های اداره کل آموزش و پرورش ، شاهد مشارکت هر چه بیشتر دانش آموزان و انتقال مفاهیم مدیریت پسماند از سوی آنها در سطح خانواده ها باشیم .
 
آپارات:
https://www.aparat.com/v/OG4Uu

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۶۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۰۸۱۲ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد