تاریخ درج : پنجشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱
رئیس سازمان مدیریت پسماند خبر داد:
فعالیت پاکبانان هنگام بارندگی به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر
خوشبخت گفت : سازمان مدیریت پسماند به صورت شبانه روزی آمادگی کامل ارائه خدمت هنگام بارش رحمت الهی را به شهروندان را دارد و نظافت و جمع آوری پسماند را به صورت مستمر در دستور کار خود دارند و پاکبانان در هنگام نزول رحمت الهی در محل هایی که مستعد آبگرفتگی دارند مستقر می شوند و از هر گونه آبگرفتگی جداول و معابر سطح شهر جلوگیری می کنند.
وی اظهار داشت : بازدید و کنترل جداول و معابر سطح شهر به صورت مستمر و شبانه روزی توسط کارشناسان و مدیران این حوزه انجام می شود و پاکبانان زحمتکش این سازمان در بیش از 100 نقطه که آشغالگیرها نصب شده اند با نصب چتر و با استفاده از تجهیزات مناسب به خدمت مشغول می شوند .
وی ادامه داد : قبل از بارش رحمت الهی جلسات مستمر جهت نیروهای تحت امر و یادآوری شرح وظایف انجام شد و بررسی و بازدید از تجهیزات و امکانات این سازمان جهت بارندگی و برف در دستور کار قرار گرفت .
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خوشبخت در پایان از شهروندان فهیم شیرازی در خواست کرد با رعایت برنامه زمانبندی جمع آوری پسماند و عدم گذاشتن کیسه زباله در مسیر جداول ، پاکبانان و پرسنل زحمتکش شهرداری را در خدمت رسانی یاری کنند.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۵۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۰۹۰۵ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد