تاریخ درج : شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱
خوشبخت خبر داد:
سازمان مدیریت پسماند درجه عالی و رتبه اول در ارزیابی عملکرد سازمان های شهرداری شیراز را کسب نمود
خوشبخت با بیان اینکه سازمان مدیریت پسماند موفق به کسب نشان عالی در بین سازمان های شهرداری شیراز شده است اظهار کرد: پس از ارزیابی های به عمل آمده توسط اداره ارزیابی عملکرد شهرداری شیراز ، این سازمان با کسب 920 از هزار امتیاز مجموع شاخص ها موفق شد رتبه اول ارزیابی عملکرد سازمان های شهرداری را بدست آورد.
وی افزود : این سازمان همچنین در سه دوره گذشته در مجموع دو بار رتبه اول و یکبار رتبه دوم را در ارزیابی عملکرد بدست آورده است .
رئیس سازمان مدیریت پسماند با بیان اینکه نباید فرصت خدمت به شهروندان به عنوان یک عبادت بزرگ را از دست داد، ادامه داد: امیدواریم خدمت رسانی به مردم نیز که به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال توسط کارکنان خدوم این سازمان صورت می پذیرد همواره مورد قبول درگاه خداوند و رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد.
وی در ادامه به برخی سرفصل های شاخص های ارزیابی اشاره کرد و بیان نمود : یادگیری و رشد ، استقرار نظام ارزیابی عملکرد درون واحدی ، نتایج رضایت ذینفعان ، استقرار و بهره برداری از نظام ها و دستور العمل های مدیریتی و نتایج عملیاتی از جمله محورهای ارزیابی بوده که در دستور کار اداره ارزیابی عملکرد شهرداری قرار دارد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند ، خوشبخت در پایان خاطر نشان کرد : نباید به امتیازهای کسب شده اکتفا نمود و مجموعه سازمان مدیریت پسماند از فرصت های موجود حداکثر استفاده را در امر خدمت گذاری به مردم و جلب مشارکت و رضایت آنان ، رشد و بالندگی کارکنان و همچنین ایجاد بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری مناسب در این راستا خواهد نمود 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۹۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۰۸۴۶ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد