آزمایشگاه سازمان مدیریت پسماند همراه محققین، دانشجویان و دانش آموزان

آزمایشگاه سازمان مدیریت پسماند همراه محققین، دانشجویان و دانش آموزان

 رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال جدید آموزشی در مدارس ، دانشگاهها و حوزه های علمیه بیان نمود: برای داشتن محیط زیست سالم فعالیت های سازمان  باید پایش گردد و یکی از روشهای پایش اقدامات و فعالیت ها ،آزمایشگاه تخصصی در مدیریت پسماند است.
خوشبخت ادامه داد: برای رسیدن به این هدف این سازمان اقدام به راه اندازی آزمایشگاه تخصصی مدیریت پسماند نموده است و درسال 1397 نیز موفق به اخذ گواهینامه آزمایشگاه معتمد از سوی سازمان محیط زیست شده است.
وی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی مدارس و دانشگاهها، آزمایشگاه تخصصی این سازمان آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه فعالیت های دانش آموزی و دانشجویی می باشد.
وی افزود: علاوه بر دانش آموزان و دانشجویان مدارس، دانشگاهها، ادارات، شرکت ها و موسسات دولتی و غیر دولتی نیز می توانند از این خدمات استفاده نمایند.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خوشبخت در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای اساتید ، معلمان ، دانشجویان و دانش آموزان در سال تحصیلی جدید، خدمات قابل ارائه آزمایشگاه تخصصی این سازمان را در زمینه آب و پساب، خاک، کود کمپوست و فاضلاب و شیرابه عنوان نمود .۱۳۹۹/۰۶/۱۸
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۳۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳