مراسم تودیع و معارفه مسئول واحد حقوقی سازمان مدیریت پسماند برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول واحد حقوقی سازمان مدیریت پسماند برگزار شد

 در مراسمی با حضور مدیر کل حقوقی شهرداری شیراز، رییس سازمان مدیریت پسماند و جمعی از مدیران شهرداری شیراز، آقای صادقی به عنوان مسئول حقوقی این سازمان معارفه و از زحمات خانم خاکسار در این واحد تقدیر شد.
دکتر ناصر پور مدیر کل واحد حقوقی شهرداری شیراز گفت: تغییر و جابجایی ها  همواره در ادارات وجود داشته و موجب رشد و بالندگی کارکنان و مدیران آن مجموعه می شود و به منظور پویایی و انتقال تجربه مجموعه سعی بر آن است که تغییرات صورت پذیرد.
 در ادامه دکتر ناصر پور از تلاش های مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت پسماند سپاسگزاری کرد و مهندس خوشبخت را به عنوان مدیری با اخلاق و خلاق دانسته که کار کردن با آن موجب موفقیت و خرسندی کارکنان می باشد.
خوشبخت رییس سازمان مدیریت پسماند ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: خانم خاکسار در این سازمان همواره پیگیر مسائل و پرونده های حقوقی بوده و به عنوان یک مشاور خوب در امور حقوقی این سازمان همیار مدیر مجموعه و کارکنان بوده است وی با سپاسگزاری از خدمات خاکسار و خیر مقدم به آقای صادقی برای هر دو نفر در مجموعه شهرداری شیراز آرزوی توفیق نمود.
دکتر ناصر پور سپس از تجربه و توانمندی خانم خاکسار تقدیر کرد و برای آقای صادقی به عنوان فردی توانمند و با تجربه در این سمت آرزوی موفقیت کرد.
سپس خاکسار با سپاسگزاری از مهندس خوشبخت به دلیل حمایت های ایشان در مجموعه سازمان و دکتر ناصر پور در مجموعه واحد حقوقی شهرداری ، ضمن خوشآمدگویی به آقای صادقی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
 به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز ، در پایان مراسم با اهدای لوح از خدمات خانم خاکسار تجلیل گردید و آقای صادقی به عنوان مسئول واحد حقوقی سازمان مدیریت پسماند منصوب شد گفتنی است صادقی بیش از این در واحد حقوقی منطقه ده مشغول به فعالیت بوده است.۱۳۹۹/۰۷/۰۸
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۴۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳