بررسی پروژه های عمرانی سال ۱۳۹۹ سازمان مدیریت پسماند

بررسی پروژه های عمرانی سال ۱۳۹۹ سازمان مدیریت پسماند

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از نهایی شدن بودجه عمرانی 1399 سازمان خبر داد.
خوشبخت بیان داشت: بودجه عمرانی سازمان دارای سه بعد امانی، عمرانی و جاری است و بودجه عمرانی مربوط به طرح های آینده سازمان است که با هدف ارتقاء خدمت رسانی به شهروندان، سلامت پرسنل و حفظ محیط زیست می باشد که هر ساله پروژه های مختلفی را عملیاتی نموده و به نتیجه می رسانیم.
او اظهار نمود: در سال جاری 7 ردیف اصلی برای پروژه های عمرانی برنامه ریزی شده است که با مشارکت بخش خصوصی تا پایان سال مالی به نتیجه خواهند رسید.
خوشبخت اعلام کرد: برای به نتیجه رسیدن پروژه های عمرانی طی سال مالی جلسات زیادی با مدیران زیر مجموعه سازمان برگزار گردیده و مراحل اجرای هر پروژه برای رفع موانع و مشکلات و حصول نتیجه مطلوب مورد بررسی قرار گرفته است.
وی افزود: بودجه عمرانی جاری شامل احداث سلول های مهندسی بهداشتی دفن پسماند، خرید و توزیع مخازن ذخیره پسماند خشک، تجهیز و توسعه ناوگان تنظیف، جمع آوری و حمل پسماند، توسعه سیستمهای پردازش پسماند و... می باشد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان اظهار امیدواری کرد تا پایان سال مالی تمام پروژه های عمرانی به اتمام رسیده و بودجه لازم را محقق نماییم.۱۳۹۹/۰۷/۰۹
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۶۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳