آسیب شناسی برای ارتقاء کیفیت خدمات شهری در سازمان مدیریت پسماند

آسیب شناسی برای ارتقاء کیفیت خدمات شهری در سازمان مدیریت پسماند

با حضور دکتر کشتکار مدیرکل محترم نظارت بر خدمات شهری شهرداری جلسه هم اندیشی برای بررسی و ارتقاء کیفیت خدمات شهری در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد
در ابتدای جلسه خوشبخت رئیس سازمان مدیریت پسماند  ضمن خوشامد گویی به مدیر کل محترم نظارت بر خدمات شهری از حضور وی در مجموعه سازمان ابراز خرسندی نمودند .
در ادامه مدیرکل نظارت بر خدمات شهری در خصوص ضرورت پیگیری مسائل مربوط به خدمت رسانی به شهروندان در حوزه تنظیف شهر و جمع آوری پسماند رهنمودهای لازم را بیان فرمودند .
وی با اشاره به نام و آوازه شهر شیراز در ایران و جهان گفت تلاش ها و زحمات ما در خدمات شهری باید در راستای شأن نام شیراز باشد وسپس این سازمان را در نظم ، برنامه ریزی و عملکرد در سطح کشور در بین سازمان های تخصصی برتر توصیف کردند.
کشتکار در پایان ارزیابی پیمانکاران و همه عوامل اجرایی در خدمات شهری و همچنین آسیب شناسی برای رفع مشکلات  خدمات شهری و ارتقاء خدمات به شهروندان را ضروری دانست.
به گزارش امور ارتباطات و اموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند در پایان جلسه، خوشبخت بیان داشت تلاش می کنیم با برنامه ریزی دقیق تر و آسیب شناسی ایرادات ، کیفیت خدمات رسانی به شهروندان را ارتقاء دهیم.۱۳۹۹/۰۷/۱۲
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۱۴۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

شماره تماس : 40-36499236-071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳