ابلاغ حکم فرمانده پایگاه مقاومت سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز

ابلاغ حکم فرمانده پایگاه مقاومت سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز

با حضور دکتر قناعتی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر، رییس سازمان مدیریت پسماند، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری شیراز و اعضای پایگاه مقاومت سازمان مدیریت پسماند جلسه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
در ابتدا خوشبخت ضمن خوش آمدگویی خدمت دکتر قناعتی و اعضای حوزه بسیج شهرداری و شورای پایگاه این سازمان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از شهدای شهرداری شیراز علی الخصوص دو شهید عزیز سازمان شهید قاسم کشاورز و شهید رجب حسن زاده یاد کردند.
وی گفت: ویژگی های دفاع مقدس را می توان به بحث دفاعی بودن، معنویت، استقامت، شجاعت، بزرگواری و گذشت در جبهه حق علیه باطل ، بی اعتنایی رزمندگان به دنیا و شهادت طلبی اشاره کرد و امید است ما و نسل بعد از ما بتواند یاد و خاطره شهیدان را زنده نگه دارد و این امر جز با  عمل و کار خالصانه برای خداوند متعال میسر نیست.
خوشبخت افزود: تلاش بسیجی وار پرسنل مجموعه، معاونین، مدیران و کارشناسان این سازمان باعث شده است که شهر شهر شیراز به تمیزی و پاکی معرفی شود و در راستای تقویت توان علمی و تخصصی پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت پسماند با توجه به جلسه ای که داشتیم  قصد داریم از پتانسیل نیروهای حجمی هم استفاده کنیم.
در ادامه مسیح گلکاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری با جمله ای از مقام معظم رهبری با این مضمون بیان کردند که بسیج عبارتست از مجموعه ای که در آن پاکترین انسان ها، فداکارترین و آماده بکارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن این کشور جمع شده اند
 وی با اشاره به اینکه مهندس خوشبخت از جمله مدیران جوان مجموعه شهرداری شیراز می باشد گفت: از ابتدای فعالیت این سازمان به صورت بسیجی وار مشغول فعالیت  بوده اند و این سازمان با پرسنل خود  با فرهنگ بسیجی که وجود دارد به صورت فعال آماده به کار هستند و در همه برنامه ها و مناسبت ها بسیج این پایگاه با حوزه بسیج شهرداری همکاری لازم را دارند.
     در ادامه دکتر قناعتی مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و  یاد شهدا بخصوص شهدای شهرداری شیراز و دو شهید عزیز این سازمان ، به همه پرسنل این مجموعه عرض خدا قوت گفتند و بیان داشتند اگر یک روز مجموعه سازمان مدیریت پسماند نباشد زندگی در این شهر امکان ندارد و این  کار بسیار ارزشمندی  است.
وی در ادامه در مورد ویژگی دفاع مقدس  با اشاره به کلام نورانی قرآن کریم آیه 54 سوره مائده اظهار داشت  6  ویژگی که خدواند در این آیه  به آن اشاره کرده که شامل هم خدا را دوست دارند هم خداوند آنها را دوست دارد، این ها در مقابل مؤمنین فروتن هستند و در مقابل کفار مستحکم هستند، هر موقع دین خدا درخطر باشد آماده جهاد در راه خدا هستند و از مظلوم دفاع می کنند و آخرین ویژگی که از همه این ها مهمتر است این ها از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای نمی ترسند را از ویژگی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای گرانقدر برشمردند.
 به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی در پایان جلسه حکم فرمانده پایگاه مقاومت سازمان مدیریت پسماند توسط دکتر قناعتی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس به آقای خوشبخت تقدیم شد. ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳