توزیع سی و پنجمین بسته بهداشتی بین پاکبانان در روزهای کرونایی

توزیع سی و پنجمین بسته بهداشتی بین پاکبانان در روزهای کرونایی

موج سوم کرونا شدیدتر و خطرناکتر از قبل قربانی می گیرد پس با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی مواظب خود و دیگران باشیم .
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: با توجه به شیوع بیماری موج جدید بیماری کرونا حفاظت از پرسنل به ویژه پاکبانان مهم تر از گذشته دنبال می شود.
خوشبخت اظهار نمود: دراین شرایط حاد کرونایی اگر پاکبانی به این بیماری مبتلا شود به این معنی است که بخشی از خدمات تنظیف و جمع آوری پسماند در شهر با چالش مواجه می شود.
وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز با بهره گیری از توان کارشناسان ایمنی و بهداشت حرفه ای به صورت روزانه و مستمر سلامت پاکبانان را رصد می کند.
خوشبخت افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا سازمان مدیریت پسماند برای جلوگیری از خلل در خدمات رسانی به شهروندان برای تنظیف و جمع آوری پسماند برای  حفاظت از  پاکبانان علاوه بر تهیه وسایل حفاظت فردی نظیر لباس کار، دستکش کار، کفش و لباسهای زمستانه و کلاه تابستانه، بسته های بهداشتی شامل ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست برای پیشگیری از بیماری کرونا را به صورت هفتگی بین پاکبانان توزیع نموده است.
رئیس سازمان مدیریت پسماند بیان کرد: تا کنون 35 بسته بهداشتی بین پاکبانان توزیع شده است و توزیع این بسته ها تا ریشه کنی کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.
خوشبخت دیگر اقدامات این سازمان را توجه ویژه به تنظیف شهر و جمع آوری به موقع پسماند عنوان نمود و گفت اقدامات به موقع این سازمان و رصد سلامت پاکبانان باعث شده است که بجز تعداد انگشت شماری از این زحمت کشان  خوشبختانه مابقی پاکبانان به کرونا مبتلا نشوند و در تنظیف شهر هم مشکلی به ایجاد نگردد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان از شهروندان تقاضا نمود با رعایت برنامه زمان بندی جمع آوری پسماند و عدم ریختن ماسک در معابر این سازمان را در خدمت رسانی به شهروندان ، ارتقاء بهداشت و تنظیف شهر یاری نمایند.۱۳۹۹/۰۸/۱۵
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۲۶
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳