توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز کتاب شیوه نامه های کاربردی آموزش شهروندی در مدیریت پسماند تهیه و به چاپ رسید

توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز کتاب شیوه نامه های کاربردی آموزش شهروندی در مدیریت پسماند تهیه و به چاپ رسید

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: تهیه و تدوین مجموعه‌های کاربردی قابل استناد در زمینه مدیریت پسماندها، از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه افزایش آگاهی­های عمومی و ارتقاء سطح دانش، نگرش و بینش گروه های مختلف شهروندی اعم ازخردسال، نوجوان و بزرگسال، زنان و مردان اولین گام  در مدیریت بهینه پسماند است، سازمان مدیریت پسماند، موفق به تهیه و چاپ کتابی با عنوان "شیوه های کاربردی آموزش شهروندی در مدیریت پسماند" شد.
خوشبخت بیان داشت: این کتاب با هدف آشنایی کلیه ذینفعان مدیریت پسماند با اقدامات موفق، جالب و تاثیرگذار مدیریت پسماندهای خانگی، به مروری بر تجربیات عملیاتی موفق در کشورهای مختلف جهان، که بسیاری از آنها با امکانات کم قابل پیاده سازی مجدد هستند، پرداخته است.
وی افزود به منظور ایجاد یک توالی منظم در ارائه مطالب و سهولت مطالعه توسط علاقمندان، تجربیات به ترتیب عناصر موظف پسماند نگارش شده است.
خوشبخت ادامه داد : روش­ها و ابزارهای اجراء در هر عنصر موظف همراه با بالغ بر 170 تصویر رنگی در این کتاب آورده شده است.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خوشبخت در پایان گفت: این سازمان آمادگی کامل جهت ارسال تعداد مورد نیاز کتاب جهت استفاده سازمان های مدیریت پسماند، شهرداری ها، دانشجویان، محققین، اساتید و سایر علاقمندان را دارد و متقاضیان می توانند جهت سفارش کتاب از طریق شماره تلفن 40- 36499236 داخلی 322 با اداره برنامه ریزی این سازمان تماس حاصل نمایند.۱۳۹۹/۰۸/۱۵
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۴۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳