شهردار شیراز خبر داد

تشکیل کمیته ای به دستور معاون اول رئیس جمهور برای حل و ضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی شهرداری ها

سومین جلسه نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور وزیر صنعت ،معدن و تجارت ،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ،قائم مقام بانک مرکزی ،معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداران کلانشهرهای تهران ،شیراز ، اصفهان ، تبریز و قم برگزار شد.
شهردار شیراز در خصوص مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه گفت: تعیین تکلیف نیروهای بخش خصوصی شهرداری ها ، نوسازی اتوبوس های فرسوده و تامین واگن برای مترو کلانشهرها از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز ،مهندس اسکندر پور با اشاره به لزوم ساماندهی وضعیت نیروهای بخش خصوصی شهرداری ها افزود: در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون قوانین حاکم بر نحوه استخدامی شهرداری ها ،راه حل هایی پیشنهاد و به دستور معاون اول رئیس جمهور مقرر شد که سازمان اموراداری و استخدامی کشور با همکاری وزارت کشور و نماینده شهرداری کلانشهرها با تشکیل کمیته ای ظرف مدت یک ماه راهکار قانونی برای حل وضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی ارائه کنند.
وی اضافه کرد:کمیته بررسی راهکارهای قانونی حل وضعیت نیروی انسانی بخش خصوصی شهرداری ها زیر نظر دکتر انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی  تشکیل می شود۱۳۹۹/۰۸/۲۰
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۲۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳