با پاکبانان در بارندگی

با پاکبانان در بارندگی

بارش باران در دومین ماه از پاییز باعث شادمانی شهروندان شد ، آنچه که می تواند این شادمانی را در رزوهای بارانی دوچندان نماید تردد بدون دغدغه در سطح معابر می باشد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت : این سازمان با شروع فصل پاییز و قبل از آغاز بارندگی ها اقدامات زیادی برای پاکسازی شهر انجام می دهد
خوشبخت بیان کرد :علاوه بر جمع آوری روزانه پسماند ، جمع آوری لاستیک های مستعمل ، سرشاخه ها و برگ درختان سطح شهر از مهمترین فعالیتهای  سازمان می باشد و اهمیت آن در جلوگیری از سد معبر، حفظ زیبایی منظر شهری و به ویژه در جلوگیری از انسداد جداول ، کانالها و دهانه پلها هنگام بارندگی می باشد.
وی با بیان اینکه از ابتدای آبان ماه سال جاری تا زمان اولین بارندگی بیش از 165 هزار کیلوگرم لاستیک، سرشاخه و برگ از سطح معابر شهر جمع آوری شده است؛ پاکسازی هفتگی ضایعات داخل رودخانه خشک که اصلی ترین مسیر جریان آبهای ناشی از بارندگی می باشد را از فعالیتهای سازمان مدیریت پسماند برشمرد.
خوشبخت اقدامات سازمان در حین بارندگی را استقرار  پاکبانان سطح شهر در بالای دریچه ها و گاردهای جداول و کانالها  به صورت شیفتهای 8 ساعته در هر شبانه روز و در بیش از 100 نقطه مهم شهر بیان کرد و گفت برای استقرار و محافظت پاکبانان از چترهای های مخصوص در این نقاط استفاده کرده ایم و پاکبانان با خاطر آسوده برای خدمت رسانی به شهروندان و جلوگیری از انسداد جداول و آبگرفتگی معابر در روزهای بارندگی اقدام می کنند.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان از شهروندان درخواست نمود با رعایت برنامه زمان بندی جمع آوری پسماند و عدم تخلیه پسماند ها و ماسک ها در معابر و جداول پاکبانان شهر را در تنظیف شهر به ویژه در روزهای بارندگی یاری نمایند.۱۳۹۹/۰۸/۲۷
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

تلفن تماس :36499242 - 071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30

 آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳