مدیریت سبز در ادارات و سازمان ها

مدیریت سبز در ادارات و سازمان ها

با توجه به اهمیت آموزش‌ها و مباحث مرتبط با مدیریت پسماندها، سازمان مدیریت پسماند شیراز در راستای اجرای «دستورالعمل و راهنمای اجرای آیین‌نامه نظام مدیریت سبز» به عنوان نهاد ارزیابی‌کننده بر شاخص مدیریت پسماند عادی مندرج در بند 2-2-3 این دستورالعمل نظارت دارد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: این سازمان در راستای ایفای نقش خود در انجام وظایف نظارتی بر اجرای بند مرتبط با مدیریت پسماند در این دستورالعمل همه ساله با ارزیابی و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی اقدام به صدور گواهی مدیریت پسماند می‌نماید.
خوشبخت بیان داشت: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان برای دریافت «گواهی مدیریت پسماند» طی نامه‌نگاری رسمی از جانب بالاترین مقام دستگاه مربوطه، درخواست خود را همراه با مستندات کافی از همکاری خود در زمینه جداسازی و تحویل پسماندهای خشک تولید شده در طول هر سال به اداره برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی این سازمان، ارائه نمایند.
 وی ادامه داد : صدور این گواهی صرفاً با در نظر گرفتن سوابق همکاری مستمر دستگاه‌های اجرایی در جداسازی و تحویل پسماندهای خشک امکان‌پذیر بوده و صرف ارائه درخواست از جانب دستگاه‌های اجرایی به معنی الزام بر صدور گواهی از جانب سازمان مدیریت پسماند نمی‌باشد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان گفت دستگاه‌های اجرایی در شهر شیراز که تا کنون مخزن ذخیره پسماند خشک تحویل نگرفته اند می‌توانند درخواست دریافت مخازن ویژه پسماندهای خشک و آموزش‌های مورد نیاز در زمینه مدیریت پسماند را در قالب نامه‌نگاری رسمی اعلام نمایند تا این سازمان با انجام بررسی‌های لازم نسبت به ارائه خدمات اقدام نماید

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

شماره تماس : 40-36499236-071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳