تقدیر از نارنجی پوشان شهر شیراز

تقدیر از نارنجی پوشان شهر شیراز

در مراسمی با حضور رئیس سازمان مدیریت پسماند، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز و تعدادی از اصحاب رسانه از پاکبانان تقدیر شد.
در این مراسم رئیس سازمان مدیریت پسماند پاکبانان را حافظان اصلی سلامت شهر دانست و گفت در شرایط بیماری کرونا و برگریزان فصل پاییز پاکبانان به عنوان خط مقدم حفظ محیط زیست و سلامت شهر تلاش های زیادی دارند.
خوشبخت بیان داشت با شروع فصل پاییز و بارش باران و همچنین موج سوم بیماری کرونا ، جمع آوری برگ درختان از سطح معابر به فعالیت های روزانه پاکبانان افزوده شده است  که پاکبانان با استعانت از پرورگار متعال و با روحیه سرشار از معنویت در کار و تلاش سرافراز بوده اند که تاکنون بیش از 900 تن برگ را از معابر جمع آوری نموده اند.
وی افزود: حضور در محل کار پاکبانان به این معنی است که هیچ گاه زحمات این عزیزان فراموش نمی شود و همیشه در کنار آن ها هستیم ، لازم به ذکر است شهروندان فهیم شیرازی می توانند با رعایت برنامه زمانبندی پسماند تر و خشک پاکبانان را یاری نمایند.
خوشبخت اظهار داشت: پرداخت به موقع حقوق پاکبانان از اولویت های شهرداری شیراز و سازمان مدیریت پسماند می باشد و خوشبختانه تاکنون معوقه ای بابت حقوق پاکبانان نداریم.
در ادامه مدیرکل ارتباطات و امور بین المل شهرداری شیراز نیز پاکبانان را خط مقدم تلاش برای سلامت شهر دانست.
جورکش گفت: در شرایط کرونا پاکبانان با تلاش مضاعف، ایثار خود را نشان داده اند و پاکیزگی شهر حاصل تلاش خالصانه پاکبانان در این شرایط می باشد.
در پایان این مراسم که با حضور نمایندگان برخی از اصحاب رسانه در محل کار تعدادی از پاکبانان برگزار شد رئیس سازمان مدیریت پسماند و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و اصحاب رسانه با اهداء گل و لوح تقدیر به چند نفر از پاکبانان به نمایندگی از تمام این عزیزان از زحمات آنان به ویژه در جمع آوری برگ درختان  تقدیر نمودند.۱۳۹۹/۱۰/۰۲
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۱۴۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

شماره تماس : 40-36499236-071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳