سازمان مدیریت پسماند به استقبال اولین نوروز قرن جدید رفت

سازمان مدیریت پسماند به استقبال اولین نوروز قرن جدید رفت

هر سال با نزدیک شدن به ایام نوروز شهرها حال و هوای خاصی به خود می گیرند و شهروندان آماده استقبال از سال نو می شوند. هر چند دومین بهاری است که ویروس منحوس کرونا زندگی ها را دگرگون کرده است و دید و بازدیدها را ممنوع نموده است. اما چهره شهر بایست آماده استقبال از بهار  پر طراوت آن هم در شیراز شهر گل و بلبل شود.
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از آمادگی این سازمان برای استقبال از سال جدید خبر داد.
خوشبخت گفت: هر سال با نزدیک شدن به ایام نوروز فعالیت های سازمان مدیریت پسماند در اسفند ماه به دلیل پاکسازی های شهر بیشتر می شود.
وی بیان داشت: با هماهنگی یاوران شورا و همچنین معاونت های خدمات شهری  مناطق یازده گانه پاکسازی و جمع اوری پسماند خشک قابل بازیافت محله به محله شهر از اول اسفند شروع می شود و علاوه بر امور روزانه، نظافت محله ها به صورت ویژه پیگیری شود.
خوشبخت افزود: علاوه بر نظافت محله به محله، تیم های پاکسازی زمین های باز با ماشین آلات لازم، پسماندهای عمرانی و ساختمانی تخلیه شده در زمین های باز مشرف به معابر را جمع آوری نموده و  زمینها را پاکسازی می کنند.
وی: ادامه داد همچنین باتوجه به اینکه از نیمه دوم اسفند میزان تولید پسماند به دلیل خانه تکانی ها افزایش چشمگیری خواهد داشت و گاهی تا 5/1 برابر حالت عادی می رسد، تیم های کارشناسی ضمن بازدید از ماشین آلات شرکت های خدمات شهری، وضعیت ناوگان جمع آوری و حمل پسماندها را بررسی نموده تا مشکلات احتمالی مرتفع گردد.
خوشبخت اظهار داشت: این اقدامات در کنار امور روزانه برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان و در راستای خانه تکانی شهروندان می باشد و سازمان مدیریت پسماند آماده جمع آوری پسماندهای حجیم شهروندان در هنگام خانه تکانی ها می باشد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند خوشبخت در پایان ضمن تشکر از همراهی و همکاری شهروندان با این سازمان در سالی که گذشت، از شهروندان تقاضا نمود با کاهش تولید پسماند، رعایت برنامه جمع آوری پسماند به ویژه در روزهای پایانی سال و تفکیک پسماندها از مبدأ این سازمان را در خدمات رسانی بهتر یاری نمایند.۱۳۹۹/۱۲/۰۴
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت
شماره تماس دفتر مدیریت : ۳۶۴۹۹۲۴۲-۰۷۱
ملاقات مردمی : دو شنبه ها ۱۱ تا ۱۲:۳۰


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳