جوایز ویژه برای استفاده از اپلیکیشن سِوُ

جوایز ویژه برای استفاده از اپلیکیشن سِوُ

چند وقتی است که اپلیکیشن سِوُ برای جمع آوری مواد بازیافتی به شیوه نوین در منطقه 4 شهرداری شیراز در حال بهره برداری است، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مواد بازیافتی را طبق تاریخ و ساعت درخواستی دلخواه خودتان تحویل شهرداری دهید و در مقابل هدایایی دریافت نمایید.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت :برای جمع آوری پسماندهای خشک قابل بازیافت در شهر شیراز روش های مختلفی وجود دارد .
خوشبخت بیان داشت: تا پایان سال 1399 روش های جمع آوری پسماند خشک قابل بازیافت شامل مراجعه هفتگی خودروها به درب منازل و ادارات و شرکتها، استقرار 62 ایستگاه اطلاع رسانی و جمع آوری مواد قابل بازیافت در سطح شهر و مراجعه شهروندان به ایستگاهها و همچنین جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت مشاغل به صورت روزانه بود.
وی اظهار داشت :یکی از مشکلات روش های قبل برای شهروندان به ویژه شهروندانی که شاغل هستند ساعات مراجعه خودروهای بازیافت بود که شهروندان در منزل حضور نداشتند و این موضوع باعث کاهش مشارکت می گردید.
او افزود : برای رفع این مشکل سازمان مدیریت پسماند اقدام به طراحی و اجرای اپلیکیشن با نام شیرازی سِوُ نمود که در این روش شهروندان اپلیکیشن را بر روی گوشیهای موبایل خود نصب نموده و درخواست جمع آوری مواد بازیافتی طبق تاریخ و ساعت دلخواه خود می دهند.
رئیس سازمان مدیریت پسماند در ادامه گفت: برای مشارکت بیشتر شهروندان در استفاده از این اپلیکیشن جوایز ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است .
وی در مورد جوایز این توضیح را داد که به هزار (1000)  نفر اولی که اپلیکیشن را نصب و درخواست جمع آوری پسماندهای بازیافتی بدهند مبلغ 100 هزار ریال امتیاز داده می شود ، علاوه بر این در پایان هر ماه به ده(10) نفر از شهروندان که از طریق این اپلیکیشن مواد بازیافتی را تحویل داده و بیشترین امتیاز را کسب نمایند هر نفر مبلغ سه میلیون ریال پاداش داده می شود و همچنین اگر کودکان و نوجوانان این اپلیکیشن را نصب و به نام خود بازیافت را تحویل دهند در پایان هر ماه به قید قرعه یک دستگاه دوچرخه پاداش داده می شود.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان از شهروندان تقاضا نمود با نصب و استفاده از این اپلیکیشن سازمان را همچون گذشته در ارائه خدمات بهتر یاری نمایند. ۱۴۰۰/۰۳/۰۶
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۴۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

شماره تماس : 40-36499236-071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳