دعوت رئیس پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت پسماند از کارکنان سازمان برای مشارکت در انتخابات

دعوت رئیس پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت پسماند از کارکنان سازمان برای مشارکت در انتخابات

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از تمامی کارکنان در مجموعه سازمان مدیریت پسماند برای مشارکت در انتخابات دعوت نمود.
رئیس پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت پسماند گفت با توجه به شرایط امروز حاکم بر جهان و نگاه همه دنیا به سمت ایران اسلامی مشارکت در انتخابات یک امر لازم می باشد.
خوشبخت اظهار داشت: مشارکت در انتخابات علاوه بر آنکه می تواند آرزوهای دشمنان قسم خورده ملت سربلند ایران و نظام اسلامی را نقش برآب نماید باعث امید ملت های آزادی خواه و تحت ستم قرارگرفته نیز می شود .
وی افزود : همانطور که حضرت امام خمینی رحمت اله علیه فرمودند مشارکت در انتخابات وظیفه ای الهی،ملی و انسانی است که ما باید به آن عمل بکنیم؛ انتخابات را تجلی حضور و مشارکت سیاسی مردم و عرصه تحقق اراده ملت برای تعیین سرنوشت  و آیینه تمام نمای نقش مردم در تعیین سرنوشت خودشان دانست و گفت ما کارکنان سازمان مدیریت پسماند به پیروی از آرمانهای انقلاب و امام و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخابات پیش رو که سرنوشت یک شهر و همچنین سرنوشت کل کشور در آن رقم می خورد شرکت خواهیم کرد و پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و ایران عزیز اعلام می کنیم و در این راه ارزشمند ما نیز همراه ملت بزرگ ایران خواهیم بود.
وعده ما روز  28 خرداد 1400 پای صندوق های رأی برای ساختن ایرانی آباد و سربلند خواهد بود.۱۴۰۰/۰۳/۱۸
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۲۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
روح اله خوشبخت
روح اله خوشبخت

شماره تماس : 40-36499236-071
ملاقات مردمی : دو شنبه ها 11 تا 12:30آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳