بازی پاکیار قهرمان

معرفی بازی پاکیار قهرمان

شکل گیری شخصیت انسان در سالهای نخست زندگی و در دوران کودکی انجام می گیرد و در این دوران است که می توان برای ایجاد عادت های مطلوب و آموزش به کودک گام برداشت. مفاهیم زیست محیطی از جمله مدیریت پسماندها یکی از موارد مهمی است که می بایست به نحوی شایسته و از طریق ابزارهای آموزشی مختلف و تنوع در قالب بازی، شهر، قصه و ... به کودکان آموزش داده شود.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در راستای رسالت اصلی خود که همان حفاظت از محیط زیست می باشد، آموزش و فرهنگسازی به کودکان را یکی از فعالیت های حائز اهمیت خود دانسته و در این راه از ابزارهای آموزشی متناسب با این قشر بهره می گیرد. با توجه به اینکه امروزه بازی های موبایلی در بین کودکان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، یکی از راههایی که می توان مفاهیم مدیریت پسماند را به آنها آموخت، استفاده از همین ابزار می باشد.

بازی موبایلی پاکیار قهرمان ، مفاهیم اولیه مدیریت پسماند از جمله انواع پسماندها و اهمیت تفکیک پسماندهای خشک و تر را به کودکان آموزش داده و کودک می تواند ضمن بازی و سرگرمی، با نحوه مدیریت پسماندها در مبدأ تولید آشنا شود. امید داریم کودکان سرزمینمان با افزایش آگاهی های زیست محیطی فردایی بهتر را برای ایران عزیزمان رقم بزنند.
۱۴۰۰/۱۱/۰۹
منبع : سازمان مدیریت پسماند
بازدید ها : ۵۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
اولویت شما برای کسب اطلاعات از اقدامات سازمان کدام گزینه است؟
صدا و سیمای مرکز فارس
صفحات مجازی سازمان
ارسال پیامک
پورتال اینترنتی سازمان
نصب بنر در سطح شهر

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۸۳۱۴۷ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز می باشد